chebacco سوریه تروریست تروریست ها جبهه النصره

chebacco: سوریه تروریست تروریست ها جبهه النصره عملیات نظامی گروه تروریستی هلاکت تروریست های النصره

گت بلاگز وب‌گردی ۳۰۰ تروریست النصره به هلاکت رسیدند

ارتش سوریه در ادامه پیروزی‌های خود در استان حماه، موفق شد ۳ شهرک دیگر در نزدیکی شهر شمالی این استان را از آزاد کند و دست‌کم ۳۰۰ تروریست را به هلاکت برساند.

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، ارتش سوریه حضورش در نزدیکی شهر شمالی استان حماه را تقویت کرده و توانسته است شهرک های «المصاصنه»، «زور الحیصه» و «زور الطیبه» را از عنصرهای گروه تروریستی «هیات تحریر الشام» (جبهه النصره) بازپس گیرد.
نیروهای ارتش سوریه در جریان آزادسازی این شهرک ها در حماه، دست کم 300 تروریست النصره را به هلاکت رساندند.

عبارات مهم : سوریه

در همین راستا، یک منبع نظامی، روز دوشنبه اعلام کرد که در بین تروریست های کشته شده، «علی العبود» فرمانده نظامی گروهک موسوم به «اجناد الشام» نیز به چشم می خورد.
عملیات نظامی ارتش سوریه در این منطقه همچنین به انهدام 20 خودروی تروریست ها و انبارهای تسلیحاتی و دو دستگاه تانک النصره منتهی شد.
پیش از این، ارتش سوریه اعلام کرده بود با آزادسازی شهرک های استراتژی «طیبه الامام» و «حلفایا» و نیز ده ها روستای حومه طی دو روز گذشته، موفق شده است است 80 درصد از مساحت حومه شمالی حماه را از اشغال تروریست ها آزاد کند.
از حومه جنوبی استان حماه نیز گزارش شده است است که یگانی از ارتش تلاش گروه های مسلح وابسته به النصره جهت نفوذ به مواضع نظامی در نزدیکی شهر «الزاره» را خنثی کرده است.
کارشناسان و ناظران معتقدند که ادامه آزادسازی مناطق متفاوت حماه با پیشروی نیروهای سوریه در شمال به معنای رسیدن ارتش به ورودی های «خان شیخون» در ادلب است که به زودی ممکن است به شدت یافتن درگیری ها در جبهه های واقع در مرزهای اداری با استان ادلب منجر شود.
منبع: تسنیم
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سوریه | تروریست | تروریست ها | جبهه النصره | عملیات نظامی | گروه تروریستی | هلاکت | تروریست های النصره

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog