chebacco سوریه تروریست تروریست ها جبهه النصره

chebacco: سوریه تروریست تروریست ها جبهه النصره عملیات نظامی گروه تروریستی هلاکت تروریست های النصره

گت بلاگز بین‌الملل شلیک به نشانه با هوش مصنوعی

ارتش آمریکا با استفاده از امواج مغزی تک‌تیراندازهای نخبه خود در صدد راه‌اندازی یک سامانه تیراندازی هوشمند هست.

شلیک به نشانه با هوش مصنوعی

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، در کنفرانس رابط های کاربری هوشمند در آمریکا، دانشمندان شرکتDCS و آزمایشگاه تحقیقاتی ارتش آمریکا از طرح خود جهت ایجاد یک سامانه تیراندازی هوشمند که یادگیری آن با استفاده از امواج مغزی تک تیراندازهای نخبه صورت می گیرد، رونمایی کردند.
ارتش آمریکا با استفاده از امواج مغزی تک تیراندازهای نخبه خود در صدد راه اندازی یک سامانه تیراندازی هوشمند است.

عبارات مهم : هوشمند

در کنفرانس رابط های کاربری هوشمند در آمریکا، دانشمندان شرکتDCS و آزمایشگاه تحقیقاتی ارتش آمریکا از طرح خود جهت ایجاد یک سامانه تیراندازی هوشمند که یادگیری آن با استفاده از امواج مغزی تک تیراندازهای نخبه صورت می گیرد، رونمایی کردند.
این سامانه با استفاده از شبکه عصبی، نحوه تصمیم گیری انسان جهت گزینش وقت مناسب جهت شلیک را بررسی و تلاش می کند از الگوریتم های ایجاد شده است جهت شلیک به اهداف استفاده کند.
این طرح چندیدن سال مورد بررسی و مطالعه بوده و می تواند به انقلابی در عرصه رویارویی های نظامی بدل شود.
“متیو جاسوا”( Matthew Jaswa) یکی از ارائه کنندگان این طرح گفت: ما با استفاده از امواج مغزی تک تیراندازها در وقت شلیک به نشانه به سامانه شلیک هوشمند آموزش می دهیم تا بتواند به تشخیص وقت درست جهت شلیک دست پیدا کند.
وی افزود: این سامانه با تجزیه و تحلیل این سیگنال ها می تواند توانایی نشانه گیری خود را اصلاح ببخشد.
این تنها تلاش جهت ساخت سامانه های هوشمند نامی محسوب نمی شود. چندی پیش آژانس تحقیقات پیشرفته دفاعی آمریکا (دارپا) اعلام کرد به نبال کشف روش هایی جهت هک کردن مغز سربازان است.
دارپا اعلام کرد به هشت مرکز تحقیقاتی کمک های مالی و علمی مورد نیاز را ارائه کرده است تا بتوانند راه هایی جهت زیاد کردن توانمندی ذهنی و زیاد کردن سرعت یادگیری سربازان ارائه کنند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: هوشمند | آمریکا | استفاده | تیراندازی | بین الملل | تک تیرانداز های نخبه آمریکایی | هوش مصنوعی | کنفرانس رابط های کاربری هوشمند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog