chebacco سوریه تروریست تروریست ها جبهه النصره

chebacco: سوریه تروریست تروریست ها جبهه النصره عملیات نظامی گروه تروریستی هلاکت تروریست های النصره

گت بلاگز اصفهان حجت‌الاسلام رئیسی” در مناظره دوم موفق عمل کرد

عضو فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی عملکرد حجت‌الاسلام رئیسی را در مناظره دوم خوب ارزیابی کرد.

حجت‌الاسلام رئیسی" در مناظره دوم موفق عمل کرد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،حمیدرضا فولادگر دیشب در نشست آخرین اوضاع انتخابات در مسجد جامع اصفهان اظهار داشت: در کشور دو انتخابات مهم و در اصفهان سه انتخابات مهم پیش رو داریم که البته انتخابات ریاست جمهوری به خاطر گزینش رکن مهم کشور اهمیت بیشتری دارد.

وی راجع به انتخابات ریاست جمهوری گفت: اکنون شرایط به گونه ای است که باید بین دو گفتمان گزینش صورت دهیم، همین طور که آقای روحانی گفتند گزینش را باید از بین دو گفتمان انجام دهیم، باید براساس معیار های رهبری و بدون دلبستگی تصمیم گیری کنیم و ببینیم چه کسی ملازم رهبری بوده است.

عضو فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ان شالله کسی از مسیر رهبری دور نشود و این افراد نیز که شورای نگهبان آنها را گزینش کرده است صلاحیت مورد نیاز را داشته اند، بنابراین این ما هستیم که باید در انتخابات از بین این دو گفتمان به جمع بندی برسیم.

وی راجع به گزینش اصلح گفت: مردم باید بررسی کرده و وظیفه خود را انجام دهند تا به کاندیدای اصلح برسند، این انتخابات می تواند از طریق حزب و مکان های متفاوت باشد.

حجت‌الاسلام رئیسی” در مناظره دوم موفق عمل کرد

وی با اشاره به عملکرد کاندیداها در مناظره دوم، خاطرنشان کرد: جهانگیری نتوانست در مناظره دوم موفق باشد که به دو علت هست، نخست به خاطر خواندن بیانیه و سپس با توجیه غلط در خصوص کار دختر وزیر آموزش پرورش، بنابراین باید گفت او عملکرد خوبی نداشت در حالی که در مناظره اول بسیار موفق بود.

نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی راجع به عملکرد حجت الاسلام رئیسی در مناظره دوم گفت: آقای رئیسی در این مناظره موفق تر بود.

وی با انتقاد از عملکرد مجری مناظره گفت: مجری وقت گیر است و باعث می شود کاندیداها از مسیر خارج شوند و نظر های آنها مشخص نمی شود، مجری این قضیه را کنترل نمی کند و بهتر است رسانه ملی به نحوی پیش برود که نامزدها پاسخ سئوالات را بدهند و این وظیفه مجری است که این عنوان را کنترل کند.

فولادگر ادامه داد: در مناظره سوم که اطراف بحث های اقتصادی است نیروهای انقلابی باید برنامه ارائه دهند و چراهایی اقتصادی دولت که انجام نداده است را مطرح کنند و سپس برنامه های اقتصادی خود را بیان کنند.

عضو فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی عملکرد حجت‌الاسلام رئیسی را در مناظره دوم خوب ارزیابی کرد.

وی افزود: زیاد از نیمی از مردم یارانه می گیرند و 45 هزار تومان چیزی جهت معیشت آنها نیست، در حالی که دولت 3000 میلیارد تومان جهت یارانه پرداخت می کند و این پرسشها باید در مناظره آینده مطرح و نقد منصفانه انجام شود.

عضو فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: نیروهای ارزشی و انقلابی برنامه دارند و این برنامه ها را در مناظره ها دیدیم و این نحوه تفکر اشتباه است که اصلاح طلبان بر روی کار بیاند جنگ می شود و این موضوعی است که آنها القا می کنند.

وی افزود: اصلاح طلبان به دنبال این بودند که احمدی نژاد بیاید و فضای کشور دو قطبی شود که با تدبیر مقام معظم رهبری این عنوان مرتفع شد.

فولادگر در خصوص انتخابات شوراها نیز گفت: در اصل 100 قانون اساسی آمده که وظایف شوراها مدیریت شهری است ولی اصلاح طلبان گفتند که شوراها هم جهت ما اهمیت دارد و کمتر از ریاست جمهوری نیست و شهرداری های کلان شهرها جهت ما مهم است آیا که اعتبارات عمرانی آنها چندین برابر نهادهای دیگر است.

وی راجع به فرآیند گزینش فهرست واحد مجمع اصولگرایان اصفهان جهت انتخابات شورای شهر اضافه کرد: مجمع اصولگریان اصفهان در چند ماه گذشته بسیار فراگیر شد و نیروهای انقلابی و اصولگرا را جمع کرد، جهت انتخابات شورا 500 اسم پیشنهاد شد که تعدادی شرایط حضور نداشتند و تعدادی نیز انصراف دادند که در نهایت 120 نفر به جلسات دعوت شدند و در نهایت 26 نفر نهایی شدند و توصیه به عضویت شدند.

رئیس کارگروه سیاسی مجمع اصولگرایان اصفهان ادامه داد: این نفرات به جلسات مصاحبه دعوت شدند و رزومه خود را ارائه دادند و در نهایت با انصراف 2 نفر 24 نفر نهایی شدند و در نهایت 13 نفر میثاق نامه اصولگرایی را امضا کردند.

حجت‌الاسلام رئیسی” در مناظره دوم موفق عمل کرد

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: اصفهان | برنامه | انتخابات | انتخابات شورا | مقام معظم رهبری | انتخابات شوراها | مجلس شورای اسلامی | انتخابات شورای شهر | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog