chebacco سوریه تروریست تروریست ها جبهه النصره

chebacco: سوریه تروریست تروریست ها جبهه النصره عملیات نظامی گروه تروریستی هلاکت تروریست های النصره

گت بلاگز اخبار حوادث جنایت در قبرستان

پسر جوانی که در قبرستان، یک زن را قربانی دزدی گوشی تلفن همراهش کرده بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد و خودش را بی‌گناه خواند. 

جنایت در قبرستان

جنایت در قبرستان

عبارات مهم : جنایت

پسر جوانی که در قبرستان، یک زن را قربانی دزدی گوشی تلفن همراهش کرده بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد و خودش را بی گناه خواند.

متهم در بازجویی های ابتدایی به ارتکاب قتل با انگیزه دزدی اعتراف کرد، ولی در ادامه با طرح سناریوهای متفاوت تلاش کرد خود را بی گناه نشان دهد. پسر مقتول جهت عامل مهم جنایت درخواست قصاص کرده هست. همدست متهم نیز در جلسه دادگاه منکر اتهامش شد.

به گزارش جام جم، پیگیری به این پرونده از بیست و هشتم فروردین سال ۹۳ به دنبال زخمی شدن یک زن 50 ساله به نام صغرا در بهشت زهرا در دستور کار پلیس قرار گرفت. شواهد نشان می داد این زن بر سر مزار یکی از اقوامش رفته بود که مورد حمله قرار داده شد و زخمی شد. زن میانسال که به کما رفت دو ماه بعد روی تخت بیمارستان جان سپرد و پزشکی قانونی علت فوت را شکستگی جمجمه اعلام کرد.

جنایت در قبرستان

ردیابی عامل یا عاملان جنایت شروع شد تا این که چند ماه بعد پلیس دریافت گوشی دزدی شده است قربانی در محله ای از شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران روشن شده است هست. پلیس با ردیابی سیمکارت گوشی دزدی شده است یک دختر جوان به نام حمیرا را ردیابی و بازداشت کرد. حمیرا اعلام کرد گوشی گوشی تلفن همراه را از پسر مورد علاقه اش به نام علی هدیه گرفته هست. به این ترتیب علی بازداشت شد . این پسر از فعالیت مجرمانه یک باند سه نفره پرده برداشت و گفت: من همراه دو نفر از دوستانم به نام حامد و حسین یک شبکه تشکیل داده بودیم و در بهشت زهرا پرسه می زدیم تا سوژه مناسبی پیدا کنیم و در وقت مناسب از داخل ماشین ها دزدی می کردیم.

وی در ادامه بازجویی ها به قتل زن میانسال نیز اعتراف کرد و گفت: آن روز در بهشت زهرا پرسه می زدم که متوجه زن میانسال شدم. او روی یکی از قبرها نشسته بود و گریه می کرد. من در فرصتی مناسب از پشت سر با چوب به او حمله کردم و ضربه ای به سرش زدم. سپس گوشی تلفن همراهش و همه وسایل او را دزدی کردم . بعد از مدتی گوشی گوشی را به دختر مورد علاقه ام هدیه دادم.

پسر جوانی که در قبرستان، یک زن را قربانی دزدی گوشی تلفن همراهش کرده بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد و خودش را بی‌گناه خواند. 

به دنبال بیانات این متهم، دو همدستش نیز بازداشت شدند. ولی علی در اعترافات بعدی، حرفش را بعد گرفت و گفت گوشی گوشی را حمیرا مدتی پیش در اتوبوس پیدا کرده بود. همچنین در بازجویی های بعدی ادعای تازه ای مطرح کرد و گفت: گوشی را یکی از دوستانش به وی امانت داده هست. در حالی که علی بیانات ضد و نقیضی را مطرح می کرد جهت او کیفرخواست صادر شد و دیروز در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی متین راسخ و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

ابتدای این جلسه پسر مقتول جهت علی حکم قصاص خواست و از طرف دو برادر دیگرش که مقیم کشور انگلستان هستند نیز درخواست اشد مجازات را کرد.

سپس علی27ساله در جایگاه خاص ایستاد و ادعای عجیبی مطرح کرد. وی خودش را بی گناه خواند و گفت: من هیچ کدام از اعترافات قبلی ام را قبول ندارم. من تحت فشار در پلیس آگاهی به دزدی و قتل اعتراف کردم. من و دوستانم به مواد مخدر معتاد بودیم. ولی مصرف روزانه مواد ما آن قدر نبود که بخواهیم جهت تامین پول مواد دست به دزدی بزنیم. ما وضع مالی بدی نداشتیم به همین خاطر مورد نیاز نبود دزدی کنیم. اعترافات قبلی من همگی تحت فشار روانی و شکنجه بود.

جنایت در قبرستان

وی در پاسخ به پرسش قاضی دادگاه راجع به این که چطور بعد از دستگیری شرح قتل زن میانسال را تشریح کردی، گفت: حرف هایی که زدم اتفاقی با واقعیت مطابقت داشت. من نمی دانستم زن میانسال به چه نحوی کشته شده است هست. به دروغ گفتم با چوب به سر او ضربه زدم و این ادعا اتفاقی با حقیقت جور درآمد.

سپس حامد به دفاع پرداخت و گفت: من نمی دانم آیا علی چنین حرف هایی را مطرح کرده هست. ما معتاد بودیم، ولی هیچ وقت دست به دزدی نزدیم. در ادامه جلسه، هیات قضایی پیگیری به این پرونده و اخذ دفاعیات متهم ردیف سوم را به جلسه بعد موکول کرد تا دو فرزند قربانی که مقیم خارج از کشور هستند وکیل قانونی خود را به دادگاه معرفی و درخواستشان را مطرح کنند.

پسر جوانی که در قبرستان، یک زن را قربانی دزدی گوشی تلفن همراهش کرده بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد و خودش را بی‌گناه خواند. 

واژه های کلیدی: جنایت | اعتراف | دادگاه | بازداشت | میانسال | اعترافات | بازداشت شدن | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog