chebacco سوریه تروریست تروریست ها جبهه النصره

chebacco: سوریه تروریست تروریست ها جبهه النصره عملیات نظامی گروه تروریستی هلاکت تروریست های النصره

گت بلاگز اخبار اجتماعی پشت پرده زیاد کردن جمعیت زنان کارتن خواب در پایتخت چیست؟

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بی توجهی به پیشگیری از آسیب ها را علت عمده زیاد کردن تعداد زنان کارتن خواب دانست و بر لزوم توجه به زیاد کردن مدت بازپروری معتادان به ۶

پشت پرده زیاد کردن جمعیت زنان کارتن خواب در پایتخت چیست؟

پشت پرده زیاد کردن جمعیت زنان کارتن خواب در پایتخت چیست؟

عبارات مهم : کارتن

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بی توجهی به پیشگیری از آسیب ها را علت عمده زیاد کردن تعداد زنان کارتن خواب دانست و بر لزوم توجه به زیاد کردن مدت بازپروری معتادان به ۶ ماه تاکید کرد.

منزل ملت نوشت: سلمان خدادادی بی توجهی نسبت به پیشگیری از آسیب ها را علت عمده زیاد کردن تعداد زنان کارتن خواب دانست و گفت: چون برنامه بلندمدتی جهت ساماندهی زنان کارتن خواب وجود ندارد بنابراین با برنامه کوتاه مدت و مقطعی این افراد جمع آوری و سپس بعد از چند روز دوباره در سطح شهر رها می شوند.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی، با تاکید به اینکه مسئله زنان کارتن خواب با جمع آوری مقطعی حل نمی شود، گفت: اغلب کارتن خواب ها معتاد هستند بنابراین نیاز است بعد از جمع آوری با فرستادن آنها به مراکز ترک اعتیاد با آموزش زمینه های اشتغال آنها را فراهم کنند.

پشت پرده زیاد کردن جمعیت زنان کارتن خواب در پایتخت چیست؟

وی با یادآوری اینکه اغلب زنان کارتن خواب معتاد هستند و بیماری اعتیاد از نوع بازگشت پذیر هست، افزود: بیش از 70 درصد افرادی که به صورت تفننی مواد مخدر مصرف می کنند معتاد می شوند و برگشت آنها بدون حمایت خانواده و دولت بسیار سخت و مسئله است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، از مدت وقت خوابیدن معتادان در مراکز ترک اعتیاد انتقاد کرد و با تاکید بر اینکه این دوران باید زیاد کردن یابد، گفت: خدمات رسانی به معتادان باید با گذشت دوره های بلندمدت طی شود و در این رابطه می طلبد مدت بازپروری آنان به 6 ماه زیاد کردن یابد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بی توجهی به پیشگیری از آسیب ها را علت عمده زیاد کردن تعداد زنان کارتن خواب دانست و بر لزوم توجه به زیاد کردن مدت بازپروری معتادان به ۶

نماینده مردم ملکان در مجلس دهم، زیاد کردن وقت بازپروری و ایجاد شغل را از مولفه های مهم درمان اعتیاد دانست و افزود: متاسفانه اعتبارات در نظر گرفته شده است جهت ترک اعتیاد کافی نیست و چنانچه به زیاد کردن وقت بازپروری و ایجاد شغل توجه کافی نشود همچنان باید شاهد معتادان کارتن خواب در سطح شهر باشیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه نگاه جامعه نسبت به افراد کارتن خواب باید عوض کردن یابد و اصلاح شود، گفت: معتادان کارتن خواب بیمارانی هستند که جامعه باید جهت برگشتن آنها به زندگی سالم تلاش کند و همچنین دولت نیز باید برنامه ریزی مناسبی جهت بازگشت آنها به زندگی و جامعه طراحی و تدوین کند؛ باید عوامل پیدایش اعتیاد در کشور با همکاری تمامی دستگاه ها برطرف شود.

واژه های کلیدی: کارتن | اعتیاد | برنامه | ترک اعتیاد | برنامه ریزی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog